MAGA EU

29

Historia


MAGA to synonim 30 lat doświadczenia i wysokiej jakości usług. Swoją działalność rozpoczęliśmy od montażu rurociągów w przemyśle papierniczym. Wraz z rozwojem firmy systematycznie poszerzaliśmy swoją ofertę o przemysł spożywczy, chemicznych, energetyczny oraz rafineryjno-petrochemiczny.

Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu rurociągów, zbiorników ciśnieniowych, kriogenicznych, magazynowych, konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych, a także świadczymy usługi rozruchu nowych instalacji.

Wysoka jakość usług oraz zorientowanie na klienta przyczyniają się do długoletnich oraz partnerskich relacji z naszymi kontrahentami. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii oraz Szwajcarii, a także w Ameryce Południowej i Północnej.

250

Zasoby


Naszym największym zasobem jest kapitał ludzki. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę co pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą doświadczeni spawacze 141, 135, 136, monterzy, brygadziści oraz kierownicy montażu posiadający ugruntowaną wiedzę zdobytą w trakcie przekrojowych i wymagających projektów.

Zespół inżynierów i kontrolerów jakości zapewnia zachowanie najwyższych standardów w ramach oferowanych usług, a inspektorzy BHP czuwają nad bezpieczeństwem naszych pracowników.

Posiadamy dwie w pełni wyposażone hale produkcyjne: główną o powierzchni 2000m2 i pomocniczą o powierzchni 800m2.
MAGA EU